Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Samnji veličinu slova štampaj štampaj
 

Pošalji prijatelju

Lokalne vesti

30. 10. 2011.

Autor: 1

Pobeda u Zrenjaninu

Mladi radnik je napravio iznenađenje i savladao Banat u Zrenjaninu sa 1:0.

Jedini gol na utakmici postigao je napadač Nedeljković u 80.minutu. Nakon pobede, Mladi radnik je ostao na 16.mestu, a Zrenjaninci su ispustili šansu da zauzmu čelnu poziciju u Prvoj ligi Srbije.

Rezultati:

Sinđelić - Srem 1:1
Teleoptik - Kolubara 3:0
Donji srem - Radnički(S) 1:0
Novi Sad - Čukarički 5:3
Mladenovac - Inđija 2:1
Banat - Mladi radnik 0:1
Napredak - Radnički(N) 0:0

30.10.2011.u 13:30h
Mladost(L) - Bežanija
Sloga (K) - Proleter

TABELA:

 

Radnički (N)13733191324
Kolubara13805171424
Teleoptik1364319722
Donji Srem1364312622
Banat1364313822
RFK Novi Sad13625181720
Mladenovac13544171719
Sloga12534121218
Proleter12606101318
Inđija13526151617
Bežanija123729616
Sinđelić13436181915
Srem13283131314
Mladost (L)1235491114
Radnički (S)1335591314
Mladi radnik13346101413
Napredak1318451011
Čukarički Stankom1314811277

 

Nema komentara.

Ostavi komentar