21. 07. 2014. Požarevac

Autor: M.Veljković Izvor: Boom 93

Na korak od preokreta

VK Požarevac je poražen u drugom meču Druge vaterpolo lige Srbije od VK Sente sa 11:13.

Prva četvrtina utakmice je završena  rezultatom 2:4 za goste, gde su Požarevljani bili dostojan protivnik. Ipak u drugoj četvrtini došlo je do pada u igri domaćina. Postigli su samo jedan gol, dok su gosti postigli četiri, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 3:8.

U trećoj četvrtini budjenje igrača Požarevca, koju uspevaju da napreve seriju od 5:1 pa se u poslednju deonicu ušlo sa rezultatom 8:9 za goste.

U poslednjoj četvrtini Požarevac je najpre izjednačio a zatim i poveo sa 10:9. U prelomnim trenutcima Požarevljani prave nekoliko grešaka što gosti koriste I utakmicu privode mirno kraju.

U sledećem kolu VK Požarevac igra protiv VK Mladost iz Pančeva.