26. 08. 2014. Petrovac na Mlavi

Autor: M. Veljković Izvor: Boom93

Prvenac Petrovčana u novoj sezoni

Posle teškog poraza u Užicu, ekipa Sloge iz Petrovca na Mlavi je pred svojom publikom savladala ekipu Sindjelića iz Beograda sa 1:0.

Prvo poluvreme se mahom igralo na sredini terena sve do kraja prvok poluvremena. Igrač Sloge Stefan Tripković, iskoristio je nasporazum kapitena Sindjelića  Mitića i golmana Miloševića, i rutinski sa desetak metara poslao u nebranjenu mrežu.

Petrovčani su i u drugom delu nastavili sa napadačkom igrom, bodreni od 700 gledalaca, stvarali prilike, ali do drugog gola nisu mogli stići Gosti su imali najbolju priliku u 73. minutu, kada je Kalačević šutirao sa dvadesetak metara, a iskusni Bojan Mišić efektno odbranio.

U sledećem kolu Sloga igra protiv Mačve iz Šabca.