13. 10. 2014. Kostolac

Autor: M. Veljković Izvor: Boom93

Sudije „kumovale“ porazu

U četvrtom kolu Super rukometne lige Srbije Rudar iz Kostolca poražen je kao domaćin od ekipe Spartaka iz Subotice 19:21.

Sudijski dvojac Branislav Nenadić i Darko Stefanović su svojim odlukama direkto uticali na tok utakmice. Tu informaciju potkrepljuje podatak da su igrači Rudara na ovoj utakmici imali igrača manje celih 20 minuta i da je protiv njih svirano 9 sedmeraca. Igrači Spartaka su  ovakvo sudjenje iskoristili i uspeli da ostvare pobedu.

Početak utakmice nije najavljivao ovakav razvoj dogadjaja. U prvih deset minuta ekipa Rudara dobro igra i brzo dolazi do vodjstva od 2 gola razlike. Medjutim sudijskim greškama i padom koncetracije samih igrača gosti iz Subotice preokreću rezultat i prvo poluveme dobijaju sa 10:11.

Drugo poluvreme je celo proteklo u znaku sudija. Igrači Rudara su isključivani konstantno, a igrači Spartaka su to vešto koristili. Igra se gol za gol da bi se na polovini drugog dela igre gostujući igrači odlepili i napravili razliku koju igrači Rudara nisu uspeli da sustignu.

U sledećem kolu igrači Rudara će se sastati sa ekipom Požarevca.

pon

13.10.

2014.

Pravdoljubivi i slobodoljubivi gledalac [neregistrovani] u 11:53

Nije tacno

Nije tacno, nego igraci Spartaka redovno piju Herbalajf i odatle im nadmoć na terenu koju je mogao da vidi svaki slobodoljubivi i pravdoljubivi gledalac na tribinama kostolačkog Hrama sporta i razonode! Pobeda čista, sudije za desetku!!!