19. 10. 2014. Požarevac

Autor: M. Veljković Izvor: Boom93, Sportski žurnal

Poraz "podmladjenog" Mladog radnika

U prvom kolu odbojkaške Super lige Srbije, požarevački Mladi radnik poražen je od Partizana sa 3:0 u setovima.

Samo u drugom setu bilo je nešto više uzbuđenja, jer je Partizan načinio 11 grešaka i na taj način pomogao Mladom radniku, koji ni takav vetar u leđa nije iskoristio da stigne do izjednačenja. Velika je razlika u klasi između ova dva tima, čemu svedoče rezultati prvog i trećeg seta, pa je jasno da će crno-beli nastaviti borbu za vrh tabele, a četa Saše Joksimovića gledati, kako da se spase najgoreg.

Kod domaćina, samo je Dimitrije Pantić bio na razini igre svojih nekadašnjih klupskih drugova, dok su u ekipi Partizana Lopar i Neven Majstorović odigrali meč za čistu desetku.