23. 02. 2015. Požarevac

Autor: M. Veljković Izvor: Boom93

Prekinut pobednički niz, Sloga slavila u Požarevcu

U 14. kolu Prve ženske rukometne lige centar, igračice Požarevca poražene su od Sloge iz Petrovaca na Mlavi sa 31:28.

U lokalnom derbiju igračice Sloge su se bolje snašle i prekinule pobednički niz Požarevljanki.  U prvom poluvremenu ekipe Sloge i Požarevca bile su više nego ravnopravne. Ipak Sloga je u poslednjim sekundama prvog poluvremena uspela da dobije tu deonicu sa 15:14.

U drugom poluvremenu je bila prava rezultatska klackalica. Obe ekipe su se smenjivale u vodjstvu. Ekipa Požarevca je u jednom trenutku povela i sa dva gola razlike, ali igračice Sloge uspevaju da preokrenu rezultat i trijumfuju su ovoj utakmici.

Raspoložena za igru kod Požarevljana bila je kapiten ekipe Mitrović - Bogdanović sa 15 postignutih golova, dok kod Sloge raspoložene su bile Djordjević sa 7 i Aleksić sa 6 postignutih golova.

Ekipa Požarevca u sledećem kolu putuje u Šabac gde će igrati preko ekipe Mačve, dok Sloga u Petrovcu na Mlavi dočekuje ekipu Voždovca.

čet

26.02.

2015.

ghost [neregistrovani] u 21:40

zoro nastupa

Navedite mi ime samo jedne igracice iz Pozarevca i prihvaticu da je to Pozarevacki klub.Ekipa legije stranaca veteranki koja se skuplja dan pred utakmicu,kosta ovaj grad,na malo novaca,koju vodi i trenira LJKI vitez bez imalo rukometnog znanja.U klubu je i predsednik,trener i blagajnik...Cemu sve to...Utakmice igraju pred 10-15 gledaoca...Sramota !!