Naslovna  |  Info  |  Sport  |  Porazom Mladi radnik završio takmičenje u Play Off-u

12. 03. 2018. Požarevac

Autor: M. Veljković Izvor: Boom93

Porazom Mladi radnik završio takmičenje u Play Off-u

U drugoj utakmici Play off-a odbojkaši Mladog radnika ugostili su ekipu Crvene zvezde iz Beograda.

Požarevljanima je falilo malo sreće do potpunog preokreta i pobede. Ekipa Crvene zvezde je odlično otvorila meč i brzo došla do prednosti od 2:0 setovima (25:20; 25:15). Mladi radnik zaigrao je mnogo angožovanije u trećem setu i posle velike borbe uspevaju da osvoje ovaj set sa 26:24. Igrači Mladog radnika su odlično odigrali četvrti set i sa 25:23 uspevaju da poravnaju rezultat u setovima.

Ponovo je peti set bio problem za igrače Mladog radnika. Nisu uspeli da nadigraju Beograđana pa su oni sa 16:14 (3:2 u setovima) plasirali su se u polufinale Play off-a. Najefikasniji u ekipi Mladog radnika bio je Boris Buša sa 30 poena, dok je u ekipi Crvene zvezde 22 poena postigao Aleksandar Gmitrović.

Posle ovog poraza ekipa Mladog radnika završila je ovogodišnje  takmičenje u prvenstvu. U regularnom delu prvenstva Požarevljani su zauzeli peto mesto na tabeli i time stekli pravo učešća na Balkanskom kupu. Pobednik ovog kupa izborio bi direktan plasman u Čelendž kup,