Naslovna  |  Info  |  Sport  |  "Radnik" na gostovanju FAP-u , devojke protiv Radničkog iz Kragujevca

12. 10. 2018.

Autor: N.Milić Izvor: Boom 93

"Radnik" na gostovanju FAP-u , devojke protiv Radničkog iz Kragujevca

U sklopu 9. kola Srpske lige Zapad, fudbaleri Mladog radnika gostovaće ekipi FAP-a iz Priboja, dok će ŽFK Požarevac svoj meč 8.kola Superlige za žene igrati na svom terenu protiv ekipe Radničkog iz Kragujevca.

Nakon osvajanja kupa GFS Požarevac i ulaska u dobru rezultatsku formu, ekipa Mladog radnika ide putem Priboja gde će se sastati sa domaćom ekipom FAP-a. „Radnik“ je u dobroj formi i ima čemu da se nada u ovoj utakmici, s obzirom da su pre ovog kola savladali lidera prvenstva, ekipu Smedereva u gostima, kao i kod kuće Mokru Goru (obe sa po 1:0). Pre ove utakmice, Požarevljani su u finalu kupa GFS Požarevac, savladali tim Rudara, ove sezone popularnim rezultatom za „Radnik“ – 1:0. Na tabeli, imaju samo bod zaostatka u odnosu na Smederevo i Tutin koji dele lidersku poziciju. Što se tiče ekipe FAP-a, ona je u promenljivoj formi. U poslednjem kolu su remizirali na gostovnju Šumadiji iz Aranđelovca u meču bez golova, dok su u kolu pre tog remija, na svom terenu, slavili protiv Sloge iz Petrovca na Mlavi minimalnim rezultatom – 1:0. FAP trenutno zauzima osmo mesto na tabeli sa 11 osvojenih bodova. Meč je zakazan za 13. oktobar u 14 časova i 30 minuta.

Mladi radnik će u sledećem kolu na svom stadionu dočekati Loznicu.

Dan kasnije, tačnije 14. oktobra sa početkom u 14 časova i 30 minuta,na Gradskom stadionu u Požarevcu, fudbalerke Požarevca ugostiće ekipu Radničkog iz Kragujevca  sa kojom su se već sastajale ove sezone. U sklopu 1. kola u Kragujevcu, naše igračice pobedile su sa ubedljivih 6:1.