Naslovna  |  Info  |  Sport  |  Mladi radnik igrao nerešeno na startu prolećnog dela prvenstva (VIDEO)

12. 03. 2019. Valjevo, Požarevac

Autor: M.Veljković Izvor: Boom93

Mladi radnik igrao nerešeno na startu prolećnog dela prvenstva (VIDEO)

Fudbalski klub Mladi radnik 1926 nastavio je sa takmičenjemu Srpskoj ligi Zapad. Oni su u okviru 16. kola putovali u Valjevo gde su se sastali se ekipom Budućnost Krušik.

Posle zanimljive utakmice prvi do gola došli su domaćini. Naime u 71. minutu napravljen je prekršaj u šesnestercu Mladog radnika pa je sudija Mihailović pokazao na belu tečku. Siguran izvođač bio je Krstić koji je uspeo da savlada golmana Požarevljanja Savića i dovede svoju ekipu u vodjstvo. Posle primljenog gola ekipa Mladog radnika krenula je organizovano ka golu domaćina. Napadi su urodili plodom tri minuta pred kraj utakmice kada je igrač Mladog radnika Živković uspeo da pobegne odbrani Budućnosti i uspe da savlada golmana Pejovića. Utakmica je završena rezultatom od 1:1.

U sledećem kolu ekipa Mladog radnika 1926 ugostiće tim Sloge iz Požege. U prvom susretu u sezoni ekipa Sloge je u Požegi savladala Požarevljane minimalim rezultatom od 1:0. Utakmica se igre u subotu od 14:30h na Gradskom stadionu u Požarevcu.