14. 03. 2019. Požarevac, Zemun

Autor: M. Veljković Izvor: Boom93

Novi poraz futsalera Požarevca

U okviru 15. kola Druge futsal lige Srbije ekipa Požarevca putovala je u Zemun gde se sastala sa ekipom Zemun Samo pravo.

Mnogo bolju igru su Požarevljani prikazali protiv ekipe Zemuna ali nisu uspeli da savladaju domaću ekipu. Brzo je ekipa Zemuna došlao do dva gola prednosti. U 12 i 17 minutu Marković i Lekić doveli su domaću ekipu u vodjstvo od 2:0. Nije se predavala ekipa KMF Požarevac koji su vrlo brzo poravnali rezultat. Prvo je Živadinović u 20 minutu smanjio rezultat na 2:1 dok je gol za izjednačenje postigao Nikolić u 30 minutu utakmice. Ipak ekipa Požarevca nije izdržala pritisak igrača Zemuna, koji su u 33 minutu preko Lekića ponovo došli u vodjstvo. Ramadani je u 34 minutu povisio rezultat na 4:2 u korist ekipe Samo pravo. U 36 minutu nespretnom intervencijom igrača Zemuna Vujasinovića Požarevljani su smanjili rezultat na 4:3. Konačan rezultat utakmice postavio je Mandić u 39 minutu i ekipa Zemuna Samo pravo pobedila je KMF Požarevac sa 5:3.

U sledećem kolu Požarvljani će u Hali sportova ugostiti ekipu Ekonomista iz Beograda.