Poraz na startu sezone

U 1. kolu nacionalnog šampionata Požarevljanke su kao gosti u Kruševcu poražene su 4:2 od ekipe Napretka.

Ekipa Požarevca je posle prvih 45 minuta vodila sa 1:0, ali u nastavku susreta ekipa domaćina je uspela da preokrenula rezultat.

Prvi gol je vidjen u 7 minutu. Vodja napada Požarevljanki Marija Vuković je iz jedanaesterca je dovela goste u vodjstvo. Dest minuta kasnije  izjednačila igračiča Napredka Tenkov. Požarevljanke u 38 minutu ponovo dolaze do gola prednosti a strelac gola je Lazarević.

U nastavku meča u 55. minutu Pavlović pogađa mrežu Požarevca za novo izjednačenje.  U 65. i 80. minutu Tenkov pogađa gol rivala za ubedljivu pobedu domaćina.

U sledećem kolu Požarevljanke putuju u Zemun gde će igrati protiv ekipe Sloga Radnički.

Boom93 Redakcija

Svojim odgovornim i profesionalnim radom redakcija Boom93 poštuje novinarske i profesionalne kodekse dajući svoj doprinos ostvarivanju javnog interesa u oblasti informisanja putem istinitog, nepristrasnog, pravovremenog i potpunog informisanja građana o svim važnim pitanjima značajnim za javnost. Stečeni kredibilitet se zasniva na objektivnosti, nezavisnoj uređivačkoj politici, odbrani javnog interesa, poštovanju novinarskih kodeksa i poverenju građana koje se gradi više od 28 godina.