Koncerti

Beer Fest 2012 – lista izvođača

Tokom 6 dana festivala na velikoj bini nastupiće 49 izvođača. Povodom jubileja, trajanje festival produženo je za jedan dan, tako da će festival početi u utorak 14. i trajaće do nedelje 19. avgusta.

Plavi Orkestar, Pekinška Patka, Plejboj, Pete Tong, Vampiri, Love Hunters su neki od izvođača koji će nastupiti prvi put, Električni Orgazam i Partibrejkersi će svirati na otvaranju i zatvaranju festvala, za ovu priliku okupljeni Belgrade Blues Factory sa preko dvadeset članova će izvoditi bluz i džez standarde, a Viva Voks će prvi put nastupiti na otvorenom.

Na festivalu će takođe nastupiti i Vlatko Stefanovski, Rambo Amadeus, Van Gogh, Yu grupa, Psihomodo Pop, Hladno pivo, Zabranjeno pušenje, Galija, Valentino i mnogi drugi.  

Usled procene Beogradske Kulturne Mreže da je 60 minuta festivalskog programa malo za dvadeset šest godina, koliko je proteklo od poslednjeg koncerta Prljavog Kazališta u Srbiji, isti tim će organizovati solo koncert ove grupe, u Beogradskoj Areni 22. decembra 2012. godine.

Utorak, 14. avgust 2012.

IzvođačZemljaVreme
1.The HorsemenSRB18:00 – 18:25
2.Toni MontanoSRB18:35 – 19:10
3.Viva Vox ChoirSRB19:30 – 20:10
4.BBF Band – Belgrade Blues FactorySRB20:25 – 21:30
5.Kiki Lesendrić i PilotiSRB21:45 – 22:45
6.Električni OrgazamSRB23:00 – 23:45
7.PlejbojSRB00:00 – 01:00
8.VampiriSRB01:15 – 02:0

Sreda, 15. avgust 2012.

IzvođačZemljaVreme
1.Aman ZamanSRB18:15 – 18:45
2.Evil EveSLO19:00 – 19:30
3.Obojeni ProgramSRB19:45 – 20:30
4.HypnotizedSRB20:45 – 21:15
5.Hladno PivoHR21:30 – 22:45
6.Vlatko StefanovskiMK23:00 – 00:00
7.Rambo AmadeusSRB00:15 – 01:15
8.Prodigy Real Tribute BandSRB01:25 – 02:

Četvrtak, 16. avgust 2012.

IzvođačZemljaVreme
1.ImpulsSRB18:00 – 18:30
2.Texas FloodSRB18:45 – 19:20
3.Ritam NeredaSRB19:30 – 20:20
4.Zoran Predin (Ex Lačni Franc) & CoverLoverSLO20:35 – 21:15
5.GalijaSRB21:30 – 22:45
6.Dado Topić & Time After TimeHR23:00 – 00:00
7.Psihomodo PopHR00:15 – 01:15
8.Pekinška PatkaSRB01:30 – 02:00

Petak, 17. avgust 2012.

IzvođačZemljaVreme
1.NijagaraSRB17:30 – 18:00
2.VeTO!SRB18:15 – 18:45
3.Tight Sweaters – Moloko & Roisin Murphy Real TributeSRB19:00 – 19:45
4.Bilja Krstić & Bistrik OrchestraSRB20:00 – 20:45
5.Plavi OrkestarBiH21:00 – 22:15
6.YU GrupaSRB22:30 – 23:30
7.Zabranjeno PušenjeBiH23:45 – 00:45
8.Inspektor Blaža i KljunoviSRB01:00 – 02:00
9.Queen Real Tribute BandSRB02:15 – 03:00
10.Dejan Petrović Big BandSRB03:15 – 04:00

Subota, 18. avgust 2012.

IzvođačZemljaVreme
1.Sharks, Snakes & PlanesSRB18:00 – 18:40
2.Berklee GrooveSRB18:50 – 19:30
3.Love HuntersSRB19:45 – 20:40
4.Crvena JabukaBiH20:55 – 22:10
5.SiddhartaSLO22:30 – 23:15
6.Orthodox CeltsSRB23:30 – 00:30
7.Kiril DžajkovskiMK00:45 – 02:00
8.PETE TONGUK02:15 – 04:00

Nedelja, 19. avgust 2012.

IzvođačZemljaVreme
1.AngelsHR18:00 – 18:30
2.Zona BSRB18:45 – 19:20
3.Đura i MornariSRB19:30 – 20:05
„Lavovski cug“ – finale takmičenja20:10 – 20:50
4.ValentinoBiH21:00 – 22:00
5.PartibrejkersSRB22:15 – 23:30
6.Van GoghSRB23:45 – 01:00
7.Jailbreak – G’N’R Real TributeSRB01:15 – 02:00

Boom93 Redakcija

Svojim odgovornim i profesionalnim radom redakcija Boom93 poštuje novinarske i profesionalne kodekse dajući svoj doprinos ostvarivanju javnog interesa u oblasti informisanja putem istinitog, nepristrasnog, pravovremenog i potpunog informisanja građana o svim važnim pitanjima značajnim za javnost. Stečeni kredibilitet se zasniva na objektivnosti, nezavisnoj uređivačkoj politici, odbrani javnog interesa, poštovanju novinarskih kodeksa i poverenju građana koje se gradi više od 28 godina.

Dodaj komentar

Kliknite ovde da biste komentarisali

Vaš komentar

Send this to a friend